loader

The Long Beach Hotel Montenegro

DITË DINAMIKE & NETË TË MREKULLUESHME

Nëse e doni natyrën e begatë dhe dëshironi që ta filloni ditën tuaj në mënyrë freskuese, Hoteli i rinovuar The Long Beach Hotel Montenegro në Malin e Zi të bukur është zgjedhja juaj perfekte. Vendpushimi ynë është all inclusive hoteli më i mirë me 3 yje në Malin e Zi, që gjendet në rërën e artë të Plazhit të Madh (Long Beach) rivierës së Ulqinit, plazhit më të gjatë në bregdetin e Adriatikut dhe është i rrethuar me një gjelbërim mahnitës dhe me aktivitete të shumëllojshme që ju mund t’i zgjidhni. Ju ofron eksperiencë unike gjithëpërfshirëse, dhoma të rehatshme, shërbim të ngrohtë, ushqime të mahnitshme dhe shumëllojshmëri të përmbajtjeve sportive, kështu që vizita juaj në destinacionin e ardhshëm evropian të pushimeve mund të jetë po aq dinamik sa është relaksues.

Pa marrë parasysh nëse plani juaj i udhëtimit përfshin relaksim, udhëtime ditore apo sporte, The Long Beach Hotel Montenegro është një zgjedhje e shkëlqyer për aksione të paketuara brenda një buxhetit të mirë për qëndrim me përvojë all inclusive të pashembullt.

Vendodhja

KURIOZITETET E RËNDËSISHME DHE SPORTET E NJOHURA

The Long Beach Hotel Montenegro është një vendpushim i renovuar rishtas në Plazh të Madh, një ndër plazhet më të gjata në Evropë, me gjithçka që ju nevojitet për relaksim dhe për t’u kthyer në formë.

MË SHUMË INFORMATA
Km 8
Km 29
Km 75
Km 87
Km 10
The Long Beach Hotel Montenegro

All Inclusive

The Long Beach Hotel Montenegro

SHËRBIMET E HOTELIT

Restorantet & Baret

VENDI I SHIJEVE GJITHËPËRFSHIRËSE

Bimët aromatike dhe produktet e shtëpisë janë sekreti i shijeve të pasura të kuzhinës sonë – ejani dhe zbuloni perlat gastronomike malazeze dhe të preferuarat ndërkombëtare në restorantin tonë Flavors*. Kënaquni në shërbimin miqësor në vendpushimin tonë të rinovuar rishtas dhe shtoni pak glamur vaktit ushqimor me përzgjedhje të gjerë të verërave dhe pijeve alkoolike. Kafeneja relaksuese The Long Beach Hotel Montenegro është një vend ideal për kafe me krem, birrë të ftohtë dhe kokteje shumëngjyrëshe, i cili mbledh njerëz në çfarëdo kohë të ditës. Në fund, Sabbia Beach Bar* në plazh është vendi më i mirë për rostiçeri përderisa jeni duke u relaksuar në plazhin tonë të njohur.

ORËT E HAPJES

Mëngjesi: 07:30 – 10:30
Dreka: 12:30 – 14:30
Darka: 18:30 – 21:30

*A la carte shërbimi është në dispozicion me pagesë shtesë.

The Long Beach Hotel Montenegro Përmbajtjet

SHFRYTËZONI KOHËN TUAJ PLOTËSISHT

The Long Beach Hotel Montenegro është hotel i rinovuar shumë bukur në plazh, i cili do t'ju mundëson qasje në të gjitha aktivitetet në plazh, duke e bërë qëndrimin tuaj të këndshëm dhe pa stres. Pa marrë parasysh nëse doni të pushoni në një nga plazhet më të gjata ranore në Evropë apo kërkoni ambient të përsosur për trajnimin e ekipit tuaj, vendodhja prestigjioze dhe objektet e hotelit e bëjnë atë një destinacion ideal. Koha e paharrueshme e kaluar nën diell në Malin e Zi në all inclusive vendpushimin më të mirë me 3 yje është duke ju pritur!

Përmbajtjet
  • Salla e konferencave
  • Restoranti
  • Lobi bar
  • Bar në plazh
Ofertat speciale / Grupet

UDHËTIME TË PËRSHTATURA PËR JU

Shikoni ofertat tona përshtypëse të dizajnuara për të bërë qëndrimin tuaj tek për t'u mbajtur në mend. Pa marrë parasysh nëse jeni të interesuar për relaksim, palestër, eksplorimin ose rilidhje rë sërishme me të dashurin/ën tuaj, ne do të sigurohemi që të gëzoni përvojë vërtet autentike, aventureske dhe të pabesueshme në The Long Beach Hotel Montenegro. R

PAKETA PËR GRUPET KORPORATIVE & SPORTIVE

Rezervoni tani vizitën tuaj me kënaqësi të plotë - ekipi juaj do të bën stërvitje në një mjedis të jashtëzakonshëm dhe secili tubim do të jetë një rast i gëzueshëm dhe relaksues...

SALLA E KONFERENCAVE

Nëse dëshironi rehati dhe fleksibilitet, salla e konferencave e The Long Beach Hotel Montenegro është zgjedhja ideale për seminarin tuaj, takimin ose festën private...

MË SHUMË INFORMATA
Aktivitetet

ARGËTOHUNI DHE RELAKSOHONI NË ULQIN TË BUKUR

The Long Beach Hotel Montenegro është një vendpushim simpatik all inclusive i renovuar rishtas me 3 yje, i cili ofron opsione të shumëllojshme për sport, argëtim dhe kënaqësi. Vendodhja e shkëlqyer në plazh e bën atë një ndër vendet më të mira në Mal të Zi për kënaqësi në diell, në det dhe rërë. Zhytuni në botën e relaksimit dhe merrni pjesë në aktivitetet e pabesueshme, të dizajnuara për të kënaqur gjithsecilin prej fëmijëve deri tek anëtarët e ekipit.

PLAZHI

Plazhi i Madh përrallorë shtrihet rreth 12 km, ndërsa uji kristal i pastër ju mundëson të gjitha sportet ujore emocionuese që i doni...

ZONA E PISHINËS

Kënaquni ne pishinën tonë të re e cila mund te përdorohet jashtë edhe mbrenda është për fëmijë dhe te rritur, me çadra dhe shtrate, vendi ideal për rekreacion dhe notim familjar...

SPORTI

Qëndroni fit ose shtoni argëtimin pushimit tuaj! The Long Beach Hotel Montenegro është i popullarizuar në mesin e sportistëve kur bëhet fjala për qëndrim të këndshëm dhe produktiv...MË SHUMË INFORMATA
The Long Beach Hotel Montenegro

OFERTAT SPECIALE

VENDI I PËRKRYER PËR GRUPIME
A JENI GATI PËR ULQIN?