loader

Akomodimi

The Long Beach Hotel Montenegro Ulqin, Mali i Zi

RRUGA DREJT KOMODITETIT TË VËRTETË

Gëzoni një pushim të mirë nate dhe pranoni ditën e re dhe aventurat e saj në Ulqin, një ndër vendodhjet më spektakolare në Malin e Zi. Zgjidhni një nga 126 dhomat tona të rinovuara rishtas dhe shfrytëzojeni maksimalisht kohën tuaj - këto dhoma të qeta dhe relaksuese posedojnë kondicioner ajri, TV satelitor dhe minibar. Do të kënaqëni gjatë qëndrimit tuaj në hotelin madhështorë me 3 yje në Malin e Zi me all inclusive shërbim spektakolar dhe staf të shkëlqyer, i cili me kënaqësi do t’ju ndihmon atletëve, udhëtarëve të biznesit dhe turistëve.

CHECK-IN: 15:00, CHECK-OUT: 10:00

krevat dopio

STUDIO

Në këto dhoma të rehatshme studio me krevat dopio queen size mund të flejnë deri në 2 persona të rritur dhe të kënaqen në motin e këndshëm në tarracën private.

Përmbajtja e dhomës: Tarracë, krevat mini queen size 150x200, ajer te kondicionuar, TV satelitor, banjo private, tualet, mini frigorifer, dollape nate, pasqyrë.
REZERVONI TANI
2 krevate të ndarëkrevat dopio

DHOMË DYSHE

Dhomat dyshe të dekoruara në mënyrë standarde janë shumë të bukura, ambiente të ndritshme që ofrojnë një sërë përfitimesh për të bërë qëndrimin tuaj në Ulqin sa më të rehatshëm dhe të këndshëm. Shërbimi ynë gjithëpërfshirës garanton një vizitë të relaksuar dhe zbavitëse.

Përmbajtja e dhomës: Tarracë, 2 krevate të ndarë (90x190) ose 1 krevat dopio (160x190), kondicioner ajri, TV satelitor, banjo, të domosdoshmet për tualet, mini frigorifer, dollape nate, pasqyre.


REZERVONI TANI
2 krevate të ndarëKrevate marinari

DHOMË TË BASHKANGJITURA – DHOMË DYSHE + STUDIO

Për edhe më shumë hapësirë, merrni një nga dhomat tona të garantuara të bashkangjitura. Këto dhoma ofrojnë mjaft hapësirë për familjen dhe miqtë tuaj, me qëllim për të qenë menjëherë pranë njëri-tjetrit.

Përmbajtja e dhomës: 2 tarraca, kondicioner ajri, TV satelitor, 2 banjo, të domosdoshmet për tualet, mini frigorifer, dollape nate, pasqyre.

REZERVONI TANI
Double bedSofa

DHOMË E TREFISHTË ME TARRACË

Pas një dite të mrekullueshme, të mbushur me aventura verore dhe ngjarje të shumta, kjo dhomë e trefishtë do t'ju ofrojë relaksim dhe qetësi të plotë, përderisa jeni duke u kënaqur në muzgun e paharrueshëm ose mbrëmjen duke i shikuar yjet dhe duke e dëgjuar zërin e pulëbardhave.

Përmbajtja e dhomës: Përmbajtja përcjellëse në dhomë: Tarracë, 1 krevat dopio (160x190), krevat divan i vetëm, ajër te kondicionuar, SAT TV, banjo private, aksesorë për tualet, mini frigorifer, komodina nate, pasqyrë.

REZERVONI TANI
krevat dopiodivan krevat

1-APARTAMENT DHOMË

Përgatituni për të përjetuar mrekullitë e Mesdheut me familjen dhe miqtë tuaj në dhomën tonë më të madhe. Apartamentet tona të dizajnuara në mënyrë elegante me 1 dhomë gjumi me ambjent të gjallë paraqesin akomodim të përsosur. Shërbimi all inclusive siguron një pushim fantastik për çdo anëtar të grupit tuaj.

Përmbajtja e dhomës: Tarracë, krevat i madh (160x190) + divan krevat. Kondicioner ajri, TV satelitor, banjo, të domosdoshmet për tualet, mini frigorifer, dollape nate, pasqyre.

REZERVONI TANI
A JENI GATI PËR ULQIN? REZERVONI TANI