loader

Aktivitetet

The Long Beach Hotel Montenegro Ulqin, Mali i Zi

ARGËTOHUNI DHE RELAKSOHONI NË ULQIN TË BUKUR

The Long Beach Hotel Montenegro është një vendpushim simpatik all inclusive i renovuar rishtas me 3 yje, i cili ofron opsione të shumëllojshme për sport, argëtim dhe kënaqësi. Vendodhja e shkëlqyer në plazh e bën atë një ndër vendet më të mira në Mal të Zi për kënaqësi në diell, në det dhe rërë. Zhytuni në botën e relaksimit dhe merrni pjesë në aktivitetet e pabesueshme, të dizajnuara për të kënaqur gjithsecilin prej fëmijëve deri tek anëtarët e ekipit.

PLAZHI

Plazhi i Madh përrallorë shtrihet rreth 12 km, ndërsa uji kristal i pastër ju mundëson të gjitha sportet ujore emocionuese që i doni. Pa marrë parasysh nëse jeni duke u kënaqur në aktivitete plotë adrenalinë, not dhe rrëzitje apo thjesht duke e dëgjuar ritmin qetësues të valëve i cili dëgjohet nëpër bregdetin me diell, bëhuni gati për t'u kënaqur në derin Adriatik dhe argëtohuni me familjën dhe miqtë gjatë tërë ditës.

AKTIVITETET NË UJË
 • Zhytje
 • Snorkeling
 • Vozitje me kajak
 • Parasejling
 • Kitesurfing
 • Surf me rrema
 • Surf klasik
 • Parku ujor në plazh

ZONA E PISHINËS

Kënaquni ne pishinën tonë të re e cila mund te përdorohet jashtë edhe mbrenda është për fëmijë dhe te rritur, me çadra dhe shtrate, vendi ideal për rekreacion dhe notim familjar.

Bëni pushim dhe relaks.

Kjo pishina e re mbrenda dhe jashtë me nxemje është vetëm per turistat e The Long Beach Hotel.

SPORTI

Qëndroni fit ose shtoni argëtimin pushimit tuaj! The Long Beach Hotel Montenegro është i popullarizuar në mesin e sportistëve kur bëhet fjala për qëndrim të këndshëm dhe produktiv. Personalizoni stërvitjen tuaj profesionale - ne ofrojmë një gamë të gjerë të objekteve më të mira rekreative të përshtatshme për kampionë, kurse ekipi ynë i dedikuar do të jetë gjithmonë në dispozicion për t'u siguruar që kampi juaj për trajnim të funksionojë lehtë.

OBJEKTET SPORTIVE
 • Fusha kryesore e futbollit dimenzionet 100 x 75
 • Fusha e vogël e futbollit dimenzionet 25 x 50
 • Fusha për atletikë
 • Stadiumet për handboll, basketball dhe vollejboll
 • Palestër ne natyrë
 • 6 fusha tenisit
A JENI GATI PËR ULQIN? REZERVONI TANI