loader

SABBIA Beach Bar & Snack Restaurant

The Long Beach Hotel Montenegro Ulqin, Mali i Zi

Sabbia Beach Bar logo

SABBIA BEACH BAR & SNACK RESTAURANT

Pica, sanduiçë dhe rosticeri

Në Plazhin e Madh jashtëzakonisht të bukur në brigjet jugore të Adriatikut, restoranti i hapur non-stop dhe bari në plazh, ju ofrojnë ushqim të shijshëm dhe pije, pemë të freskëta dhe pjekurina, afër jush dhe buzë valëve të detit! Familja e restoranteve dhe bareve Sabbia do të ju mirëpres me shumë pasion dhe mikpritje. Jemi munduar që dekorin ta harmonizojmë me tonet e natyrës dhe me shumë detaje kemi krijuar një atmosferë ideale për një drekë apo darkë romantike. Ju gjithashtu mund të shijoni dhe të relaksoheni në plazhin e madh me rërë në shezllone plazhi, duke shijuar kafen tonë të shkëlqyeshme apo kafen me akull, buzë detit! Plazhi i Madh është një vend i përkryer për relaksim ku mund të shijoni perëndimin e mrekullueshëm të diellit!

BEACH BAR

ORËT E HAPJES
08:00 – 23:00

AI SNACK RESTAURANT

ORËT E HAPJES
10:00 – 23:00

SABBIA BEACH BAR & SNACK RESTAURANT

A JENI GATI PËR ULQIN? REZERVONI TANI