loader

Ofertat speciale / Grupet

The Long Beach Hotel Montenegro Ulqin, Mali i Zi

UDHËTIME TË PËRSHTATURA PËR JU

Shikoni ofertat tona përshtypëse të dizajnuara për të bërë qëndrimin tuaj tek për t'u mbajtur në mend. Pa marrë parasysh nëse jeni të interesuar për relaksim, palestër, eksplorimin ose rilidhje rë sërishme me të dashurin/ën tuaj, ne do të sigurohemi që të gëzoni përvojë vërtet autentike, aventureske dhe të pabesueshme në The Long Beach Hotel Montenegro. Rezervoni all inclusive hotelin më të mirë 3 yje në Mal të Zi ose kthehuni së shpejti për të parë ofertat e fundit.

PAKETA PËR GRUPET KORPORATIVE & SPORTIVE

Rezervoni tani vizitën tuaj me kënaqësi të plotë - ekipi juaj do të bën stërvitje në një mjedis të jashtëzakonshëm dhe secili tubim do të jetë një rast i gëzueshëm dhe relaksues. Stafi profesional i vendpushimit tonë do të sigurohet që çdo detaj të jetë i përshtatur sipas të gjitha dëshirave dhe specifikimeve tuaja. Na kontaktoni tani dhe organizoni ngjarjen tuaj sportive, biznesore apo shoqërore në The Long Beach Hotel Montenegro të ridizajnuar, të hapur gjatë tërë vitit.

SALLA E KONFERENCAVE

Nëse dëshironi rehati dhe fleksibilitet, salla e konferencave e The Long Beach Hotel Montenegro është zgjedhja ideale për seminarin tuaj, takimin ose festën private. Kjo hapësirë e gjithanshme përmban pajisje audiovizuale bashkëkohore (video-bim, sistem zanor dhe projektor) dhe mund të pranon deri 150 njerëz. tabelë të palosshme prezantuese. Nëse jeni gati për të filluar planifikimin, na kontaktoni dhe me kënaqësi do ta organizojmë ngjarjen tuaj.

REQUEST FOR QUOTE

REQUEST FOR QUOTE

A JENI GATI PËR ULQIN?